Popis

 

 

 

3D sken, stačí kliknout na odkaz

https://my.matterport.com/show/?m=AP544TyYcNn

 

Ve výhradním zastoupení nabízím prodej obchodního prostoru v přízemí domu s několika přímými vstupy z ulice. Nemovitost se nachází v obci Jesenice u Prahy.

Nebytová jednotka včetně příslušenství se nachází v domě z roku 2008 a skládá se z komerčních prostor o celkové výměře 202 m2 a čtyř garážových stání (53,9m2).

Prostory byly do této chvíle využívány jako wellness, Spa a masáže. Najdete zde vstupní místnost s recepcí (22 m2), centrální místnost s barem (56 m2), prostor využívaný pro masáže včetně velkých úložných prostor (24 m2), několik menších technických místností, 3x toalety a část wellness, kde nechybí finská sauna, parní sauna, či velkorysá vířivka. Dále jsou zde již zmiňované 4 parkovací stání v podzemních garážích, které zajistí zvýšený komfort pro vás, vaše klienty, případně je možné je pronajmout. Část wellness disponuje vlastní vzduchotechnikou. Velké množství bodových světel zajišťuje jednak perfektní osvětlení, ale navozuje i příjemnou atmosféru. Za zmínku stojí v neposlední řadě také kamerový systém, který monitoruje vnitřní i venkovní prostory.

Po menších úpravách je tento nebytový prostor vhodný také například jako kanceláře, showroom, prodejna a podobně. Dominantou jsou velkorysé vitríny, které nabízí 3 vstupy z ulice, 2 z nádvoří a 1 přímo z domu. Nabízí se zde tedy opravdu široká škála využití.

Jesenice u Prahy je velmi rychle se rozrůstající obcí se skvělou občanskou vybaveností a oblíbeným místem pro komerci. Těsnou blízkostí obce prochází Pražský okruh, v případě využití MHD jste za pouhých 15 minut na stanici metra C Opatov.

V případě zájmu mě prosím neváhejte kontaktovat. Rád Vám sdělím více informací či se domluvíme přímo na prohlídce.

Doplňující informace

Dostupné
Prodej komerční nemovitosti
Obchodní prostor na prodej
12,990,000 
202
6+1
Ano
Parkovací místo 4x
2008
Cihlová
Ano
Částečně
Osobní vlastnictví
Dálkový vodovod
Ústřední dálkové
Kanalizace
230V, 400V

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?