Popis

 

 

Odkaz na matterport 3D sken:

https://my.matterport.com/show/?m=zhqwUoRwd5f

 

Hledáte-li byt o velikosti 3+kk v lokalitě Vysočany, nabízím vám ve výhradním zastoupení byt v lukrativní rezidenci Eliška Tower Apartments Prague.

 

 

Bytová jednotka včetně příslušenství o velikosti 71 m2 se nachází ve 14 nadzemním patře bytového domu o 25 nadzemních podlaží.

 

 

Z hlediska dispozice je byt koncipován tak, že ze vstupní haly (5,7 m2) jsou přístupné ostatní místnosti bytu. Koupelna s WC (4,9 m2) a toaleta (1,6 m2) se nachází po pravé straně vstupu do bytové jednotky, po levé straně je vstup do pokoje (9,3 m2). Ze vstupní haly se lze dostat do obývacího pokoje s kuchyní (31 m2) a balkonem (3,5 m2). Z obývacího pokoje je přístupná ložnice (13 m2).

 

 

Součástí bytové jednotky je jedno garážové stání a sklepní koje. V případě zájmu je možný pronájem dalšího parkovacího stání. V domě je také k dispozici volný prostor, který lze využít ke komerčním účelům. V případě zájmu sdělím více informací osobně.

 

Bytová rezidence Eliška Tower nabízí několik benefitů. Jedním z nich je recepce fungující 24 hodin denně. Další výhodou je, že se přímo v domě nachází fitness centrum, které mimo jiné poskytuje služby jako je solárium, masáže, kavárnu/bar pro večerní posezení včetně zahrádky venku.

 

 

Dostupnost městské hromadné dopravy je velmi dobrá. 5 minut chůze je vzdálená zastávka stanice metra B Vysočanská, vlaková zastávka Praha-Libeň je vzdálená do 10 minut chůze. Autobusová zastávka Nádraží Libeň je vzdálená cca 5 minut chůze, jezdí zde několik autobusových linek (136, 177, 182, 183, 195, 913). Na ulici Poděbradská, která je kolmá na Freyovu, je dostupná také tramvajová zastávka Kabešova.

 

 

Lokalita rezidence je skvělá také z hlediska občanské vybavenosti. Je zde ZŠ, MŠ i střední školy, městský úřad, pošta, poliklinik. Nedaleko je také O2 aréna, Galerie Harfa, Nákupní centrum Fénix. Milovníkům sportů přijde jistě vhod, že se nedaleko nachází tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště. Velkým benefitem je bezpochyby i to, že okolo domu vede cyklostezka, jež lemuje říčku Rokytku, která vás dovede do Hloubětína nebo až přímo do samotného centra Prahy!

 

 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo na přijetí nejvyšší cenové nabídky za bytovou jednotku 3+kk.

Majitel si také vyhrazuje právo vybrat kupujícího.

 

 

V případě zájmu o dohodnutí prohlídky či dalších dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.

 

Doplňující informace

Dostupné
Prodej bytu
Byt
8,490,000 
71
3+kk
Ano
Parkovací místo 1x
2013
Smíšená
Ano 5x
Ano
Ano
Ano
Osobní vlastnictví
Dálkový vodovod
Ústřední dálkové
Kanalizace
230V

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?