Popis

Prodáno!

 

Ve výhradním zastoupení nabízím velmi zajímavý dvougenerační dům s prostornou stodolou a zahradou ve městě Plánice u Klatov, obklopené krásnou přírodou.

 

RD je v osobním vlastnictví, na nemovitosti nic nevázne, tedy lze čerpat bez problémů váš hypoteční úvěr.

 

Dvougenerační cihlový rodinný dům o velikosti 6+2 a o užitné ploše 200 m2 s půdním prostorem 80 m2, vám nabídne dostatek soukromý na pozemku o výměře 1632 m2.

 

Nemovitost je částečně podsklepená (15 m2), perfektní například na uskladnění zeleniny a vína.

 

Velkou výhodou je i napojení prostorné stodoly (163 m2) s výškou až 9 metrů. Stodola se může například využít pro komerční využití nebo pro vaše koníčky. Elektrika ve stodole je 230 i 400 V. Má vlastní elektrická vrata s výjezdem přímo na obecní komunikaci.

 

V přízemí i v prvním patře domu se nachází vždy tři samostatné pokoje a kuchyně.

 

V přízemí RD je obývací pokoj (22 m2), kuchyň (19 m2), ložnice (21 m2), pokoj pro hosty (17 m2), koupelna s toaletou (4,5 m2), ve vstupní hale (7,5 m2) je vstup do patra a do sklepa. Po rekonstrukci je kuchyň, plastová okna, podlahy, topení, nové rozvody odpadů, rozvody vody a elektřiny (měď).

 

V prvním patře RD se nachází obývací pokoj (24 m2), kuchyň (17 m2), ložnice (20 m2), dětský pokoj (14 m2), koupelna (11 m2), toaleta (2 m2), spíž (2 m2) a hala (7,5 m2) se vstupem na půdní prostor. Po rekonstrukci je kuchyň plastová okna (mimo dvou oken), rozvod topení a podlahy.

 

Ve stodole je vstup do technické místnosti (9 m2), kde se nachází automatický kotel na pelety a černé uhlí, bojler, umyvadlo a toaleta.

 

Na zahradě je pergola s krbem na grilování (19 m2). Pergola skýtá perfektní úkryt před sluníčkem a deštěm. Dále se na druhé straně zahrady nacházejí chlívky.

 

Část zahrady o velikosti 1036 m2 je momentálně v pronájmu za 1700,-Kč/rok. Zahradu lze odkoupit, již je zažádáno od vlastníka domu a čeká se jen na vyjádření nového majitele, zda bude chtít zahradu do pronájmu nebo odkoupit od státu a církve. Rádi vám vše s vlastníkem domu vysvětlíme a pomůžeme vyřešit.

 

Občanská vybavenost v místě, potraviny, pošta, mateřská školka, základní škola, sportovní areál, benzínka, městský úřad, knihovna, muzeum, zámek.

 

Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Klatovech.

 

Autobus směr Klatovy 25 minut, autem Plzeň 50 minut.

 

 

Nemovitost je velmi vhodná pro více generační rodinu, která chce žít pospolu, ale zároveň chce mít své vlastní soukromý.

 

V případě zájmu si zavolejte nebo napište pro více informací.

 

 

Doplňující informace

Unavailable
Prodej domu, REZERVACE
Rodinný dům
4,490,000 
295
6+2
Ano 2x
Ano
Ano
Velmi dobrý
Osobní vlastnictví
Klidná část obce
1632
1258
Ano
Dálkový vodovod
Lokální tuhá paliva
Kanalizace
230V, 400V
Ano

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?