Popis

Prodáno!

Ve výhradním zastoupení nabízím velkoryse prostorný 3+kk/89 m2 v sousedství krásného parku s rybníkem ,,Čakovický zámecký park‘‘. Bydlení přímo u parku Vás jednoznačně nadchne.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze na nemovitost využít hypoteční úvěr, který vám rádi pomůžeme vyřídit.

Bytová jednotka o velikosti 3+kk/89 m2 se nachází v prvním patře (2NP) čtyř patrového (5NP) cihlového domu s výtahem. Projekt domu „U zámeckého parku‘‘ je z roku 2007.

Orientace bytu je na západ.

K bytové jednotce se společně prodává i parkovací místo přímo v domě.

Do bytu se vstupuje přes prostornou halu 13,44 m2, kde se nachází samostatné vstupy do jednotlivých místností. Po levé straně je obývák s kuchyní 28,7 m2, naproti jsou dvě ložnice vedle sebe 15,3 m2 a 20,6 m2, větší ložnice má vstup na lodžii 3,8 m2, v pravé části je vstup do prostorné koupelny s vanou 5,8 m2 a na samostatnou toaletu 1,4 m2.

Zůstane kuchyňská linka se spotřebiči (myčka, sklokeramická deska, trouba, digestoř, prostorná vestavěná skříň (v hale) a ostatní po dohodě.

Dům z roku 2007 je ve velmi dobrém stavu.

V lokalitě Čakovický park se nachází autobusové zastávky několika linek MHD, které zajišťují rychlé spojení s trasou metra „C“ i „B“ (Letňany do 12 minut, Vysočanská do 20 min.).

Velmi pohodlné je z Čakovic i cestování vlakem, kdy jste v centru ze stanice nádraží Čakovice také za cca 20 minut.

Občanská vybavenost vzniká přímo v lokalitě Čakovického parku, mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola, gymnázium, SOŠ a SOU, hypermarket Globus, Lidl, večerka, OC Letňany, přímo v Čakovickém parku obchod se smíšeným zbožím a Cafe & Restaurace „U Parku“, MyWay Boulder – boulder + lezecká stěna, sportovní oddíly – fotbal, florbal, házená, stolní tenis, venkovní fitness s organizovanými aktivitami, Finská fitness stezka, aquapark, venkovní koupaliště, zimní stadion, tenisové a badmintonové kurty. Na vycházky v nejbližším okolí můžete navštívit zámecký park Čakovice, lesopark Letňany-Kbely-Čakovice, okolí Mratínského potoka. Lokalita Čakovice a Letňany je maximálně vybavena pro sportovní vyžití a zároveň k relaxu a odpočinku.

Nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi nebo na investici.

V případě zájmu zavolejte, napište pro další informace nebo prohlídku.

 

Cena 6.200.000,-Kč + 3% provize.

 

Doplňující informace

Unavailable
PRODÁNO, Prodej bytu
Byt
6,200,000 
89
3+kk
Ano
Ano
2007
Ano
Ne
Ano
Ano
+ provize RK
Velmi dobrý
Osobní vlastnictví
Klidná část obce
Ústřední dálkové
Kanalizace
230V

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?