Popis

Prodáno ! Ve výhradním zastoupení nabízím dvougenerační cihlový dům se zahradou a prostornou dílnu pro komerční využití v klidné části Brtnice – Velké Popovice na pozemku o velikosti 1531m2. Dvougenerační dům 6+2/ Terasa/ částečně podsklepený o velikosti 242m2 s možností přistavit si další obytný prostor v půdním prostoru o velikosti cca 80m2. V přízemí domu se nachází vstupní hala se schodištěm, dále obývací místnost s krbem, kuchyň s prostornou jídelnou, ložnice, komora (využita jako kotelna), koupelna a zvlášť toaleta. Po schodišti se dostaneme do prvního patra, kde se nachází hala se samostatnými vstupy do obývací místnosti se vstupem na terasu, kuchyně, dvou ložnic a koupelny s toaletou. V suterénu domu se nachází sklepní prostor.

Dílna se skládá s kanceláře a dvěma prostory pro komerční využití o celkové velikosti 119m2.

Dům je v osobním vlastnictví a lze si na dům vzít hypoteční úvěr. Hypoteční úvěr vám rád pomohu vyřídit. Aktuálně probíhá vypracování PENB, proto v souladu se zákonem uvádím kategorii G.

Veškerá občanská vybavenost je ve Velkých Popovicích. Je zde škola, školka, doktoři, knihovna, kavárna, pošta, lékárna, potraviny, restaurace, pivovar, kadeřnictví, posilovna, dětské hřiště. Okolo obce jsou lesy, rybníky, pole, pro příjemné procházky, cykloturistiku, houbaření, rybaření atd..

Kousek od domu se nachází autobusová zastávka směrem do centra Velkých Popovic a k vlakové zastávce směr do Prahy. Autem se dostanete do Prahy do 15 minut.

Nemovitost tohoto typu je vhodná pro početnou rodinu, ale i pro dvougenerační bydlení, nebo jako kombinaci sídla firmy s podnikáním.

Pro více informací si zavolejte nebo napište. Energ. průkaz nebyl dodán, proto dočasně uvádíme en. tř. G.

Doplňující informace

Unavailable
Prodej domu
Rodinný dům
5,900,000 
361
6+2
3x
Zateplená cihlová stavba
+ provize
Dobrý
Osobní
Dvougenerační dům
3x
361m2
1531m2
1033m2
40m2
Vodovod + studna
Plynový kotel, tuhá paliva, elektrický kotel
Ano
Kanalizace
230V, 380V
119m2

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?