Popis

Prodáno! Ve výhradním zastoupení nabízím pěknou nemovitost ve velmi žádané lokalitě Praha 4 – Chodov s výbornou občanskou vybaveností a skvělou dostupností na metro trasy C Háje nebo Opatov.

Jedná se o bytovou jednotku 3+kk/lodžie, sklep o velikosti  70 m², nacházející se v sedmém patře desetipatrového bezbariérového panelového domu. Osobní vlastnictví – lze si vzít na nemovitost hypoteční úvěr (byt není zatížen žádnou hypotékou ani jiným věcným břemenem). Orientace oken je na východ.  V bytě zůstane kuchyňská linka se sporákem. Na podlahách PVC a plovoucí podlaha. Koupelna je zvlášť od toalety (jádro je původní). Vedle koupelny je komora, lze probourat a udělat si větší koupelnu.  Výměra bytu – obývací místnost 18,8 m², kuchyňský kout 7,8 m², ložnice 9,5 m², druhá ložnice se vstupem na lodžii 13,2 m², lodžie 6,3 m², koupelna 2,9 m², toaleta 0,9 m², komora v bytě 1,3 m², předsíň 7,4 m² a sklep 1,6 m².

Dům je po rekonstrukci střechy, zateplení fasády, plastových oken, plastových stoupaček, výtahu, společných prostor včetně vchodových dveří do domu.

Velmi nízké měsíční náklady. V domě jsou pronajaty nebytové prostory, z kterých jdou peníze do fondu oprav.

Parkování před domem. MHD – autobusová zastávka 2 minuty pěšky směr metro Háje jízda autobusem trvá 2 minuty nebo směr Opatov jízda autobusem trvá 3 minuty. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti domu škola, školka, pošta, bazén, zdravotní středisko, potraviny, supermarket, restaurace, kostel, dětské hřiště. V blízkosti se taky nachází Milíčovský lesopark nebo Hostivařská přehrada pro příjemné celoroční procházky.

Nemovitost doporučuji na bydlení i na investici vzhledem ke své poloze. V případě zájmu si zavolejte nebo si napište pro více informací. Hypoteční úvěr vám rád pomohu zařídit.

Doplňující informace

Unavailable
Prodej bytu
Byt
3,450,000 
70
3+KK/sklep
Ne
Praha 4 Chodov
Jeřábkova
3+kk/sklep
Sedmé patro
Panel
Ano
Ano
Kuchyňská linka se sporákem
Ano 1,5 m²
Ne
Ano
Ano
Možnost parkovat před domem
OV lze Hypo

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?