Popis

Ve výhradním zastoupení nabízím velmi pěkný rodinný dům v naprosto tiché vilové části a na slunném pozemku ve velmi žádané lokalitě v blízkosti Prahy.

 

Na prostorném rovinatém pozemku (1220m2) se vzrostlými stromy a keři se nachází cihlový dům postavený v roce 2006. Jedná se dispozičně o 6+1 s proskleným atriem a garáží o velkorysé ploše 333m2, dále do plochy není započítaná zastřešená terasa 25m2 a sklepní prostor 43m2.  V zadním prostoru pozemku se nachází pergola o velikosti 12m2.

 

V přízemí domu se nachází zádveří, prostorná hala se schodištěm, 2x ložnice (případně pracovna, pokoj pro hosty), prostorný obývací pokoj s krbem se vstupem na terasu a zahradu, kuchyň s jídelnou a vstupem do atria (zimní zahrada), technická místnost a koupelna s toaletou.

 

V patře se nachází hala se samostatnými vstupy do jednotlivých místností včetně půdy a otevřeným prostorem do samého srdce domu, dále je zde komora a 3x ložnice (dětský pokoj, pracovna, pokoj pro hosty), jedna ložnice má vstup na balkon s výhledem do zahrady.

V suterénu se nachází nadstandartní sklepní prostor se dvěma místnostmi.

Na celém pozemku kolem domu je krásná a udržovaná zahrada.

 

Topení a ohřev vody je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem. V celém domě je podlahové vytápění. Tlaková kanalizace. Vodovodní řád.

Dům je zabezpečen alarmem, rozveden internet, počítačová síť, TV i satelitní signál, el. vjezdová brána s dálkovým ovládáním.

Veškerá občanská vybavenost v dojezdové vzdálenosti. V okolí se nachází cyklostezky a krásná příroda. Spojení do Prahy 20 minut autem, autobusem, popřípadě vlakem z Říčan každých 15 min. Praha Hlavní nádraží 25 min. Říčany jsou vzdáleny jen 5km kde se nachází obchody, lékaři, nemocnice, restaurace, školy, školky, kulturní, společenské i sportovní vyžití (krytý plavecký bazén, sportovní hala, kino, divadlo).

Energetická náročnost budovy: B (velmi dobré) viz. přiložené BENP v odkazu.

V případě zájmu si zavolejte o svou prohlídku. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.

Doplňující informace

Dostupné
Prodej domu
Rodinný dům
14,250,000 
333
6+1
Ano 2x
Ano,
2006
Ano
Ano
Ano
Velmi dobrý
Osobní
Klidná část obce
1220
1008
Ano
Dálkový vodovod
Vlastní kondenzační plynový kotel
Ano
Tlaková kanalizace
230V, 400V
Ano

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?