Popis

3D sken, stačí kliknout na odkaz

https://my.matterport.com/show/?m=gzh

V klidné městské části Lhotka na území Prahy 4 nabízím ve výhradním zastoupení k prodeji byt o dispozici 2+kk.

Bytová jednotka má celkovou výměru 53 m2 z toho 7 m2 zaujímá lodžie. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží částečně zrekonstruovaného čtyř podlažního bytového domu. Energetická náročnost domu je D.

Dispozice bytu před rekonstrukcí je koncipována tak, že se z chodby (7,4 m2) do ložnice (7,4 m2) jde skrze obývací pokoj s kuchyní (24,1 m2). Z obývacího pokoje a ložnice je přímý vstup na lodžii (7 m2), která lemuje celou jednu stranu tohoto bytu. Koupelna (2,8 m2) a WC (1 m2) je přístupná z chodby. K bytu náleží velmi prostorná sklepní kóje o velikosti 3,6 m2.

Velkou výhodou je lokalita Lhotky, která je klidná, zároveň je zde v blízkosti veškerá občanská vybavenost. Za zmínku stojí několik mateřských a základních škol, gymnázium, pošta, Thomayerova nemocnice. Také jsou zde obchodní domy jako OC NOVO Plaza, supermarkety, ale i restaurace. Pro milovníky sportu je v blízkosti několik sportovišť, ale i nedaleko vzdálený Krčský les.

Parkování automobilů je možné před domem. Co se týče veřejné dopravy tak je od domu 2 minuty chůze vzdálená autobusová zastávka Sídliště Krč. Šest minut je vzdálená stanice metra C – Kačerov. Neopomenu zmínit, že v roce 2029 má být dle plánu nedaleko vybudována stanice metra D Nové Dvory. Ta zajistí nejen velmi rychlou dopravu do centra, ale navíc zvedne hodnotu nemovitosti.

Tato bytová jednotka je tedy vhodná nejen pro vytvoření zázemí pro vaše bydlení absolutně dle vašich představ, ale také je velmi lukrativní jako investice pro pronajímání.

Prodávající si vyhrazuje prodat nemovitost nejvyšší uvedené nabídce a zároveň si vyhrazuje právo vybrat kupujícího.

V případě zájmu o prohlídku či dalších dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat. Rád řeknu více informací či si rovnou sjednáme schůzku na nemovitosti.

Doplňující informace

Dostupné
Prodej bytu
Byt
4,600,000 
53
2+kk
Ano
Ne
Ano
Ano
Ano
Osobní vlastnictví
Klidná část obce
Ústřední dálkové
Kanalizace
230V

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?