Popis

Je pro Vás při výběru lokality důležitá dostupnost Praze a zároveň milujete těsnou blízkost přírody? Obec Klínec v okrese Praha-západ Vám poskytne obojí. V této skvělé lokalitě nabízíme v zastoupení majitele výstavbu nadstandardního rodinného domu.

 

Pozemek, na němž bude postaven dům, se nachází přímo v zastavěné lokalitě v srdci obce Klínec. Výměra pozemku včetně zastavěné části je 845 m2. V současné době je na dům vyřízeno stavební povolení.

 

Dům je koncipován jako 5+kk jehož užitná plocha je 219 m2. Základní hmotu domu tvoří dva na sebe kolmé kvádry, které propojuje vstupní prostor-zádveří. V levé jednopodlažní části se nachází garáž s technickou místností a skladem. Pravá dvoupodlažní hmota je obytná. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a dvěma pokoji pro hosty s koupelnami. Po schodišti jsou dostupné další dva pokoje s koupelnou. Prostorná hala je přímo stvořená pro umístění velkých úložných vestavěných skříní.

 

V tuto chvíli je možné na přání klienta udělat drobné dispoziční změny v interiéru. Předmětem jednání může být i doplnění balkonu terasy, pergoly, bazénu či garážového stání. Tyto úpravy nejsou v ceně zahrnuty.

 

Rodinný dům je zděný z keramických cihel po obvodu opatřených tepelnou izolací. Probarvenou fasádní omítku doplňuje fasádní obklad dřeva, který dotváří moderní vzhled domu. Střecha je z betonových tašek. Okna jsou hliníkový s trojsklem. Podlahy, obložení, stěrky a veškeré interiérové materiály jsou zhotoveny v prvotřídní kvalitě.

 

Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Podlahové vytápění umožňuje rovnoměrné vytápění místnosti a komfort pro uživatele. Objekt bude chráněn bezpečnostním systémem, el. zvonek vybaven kamerou.

 

Energetická náročnost domu byla stanovena v průkazu energetické náročnosti do třídy B, tedy velmi úsporná.

 

Krom benefitů samotného domu je dalším významným plusem lokalita, ve které se bude novostavba nacházet. V obci je malá rodinná farma, která nabízí nejen lokální produkci s restaurací, kde vaří z místních surovin, ale také malou ZOO. Ta je velmi oblíbená dětmi. Ze služeb se zde nachází ještě obecní úřad a školka. Okolí přímo vybízí k procházkám. Jsou zde lesy a louky, které jsou k nim přímo stvořené.
Za větší občanskou vybaveností se lze vydat do Zbraslavi, kde najdeme veškerou infrastrukturu (úřady, pošta, MŠ a ZŠ, potraviny-Lidl, Albert, restaurace a sportovní vyžití).

Obec Klínec nabízí svým budoucím majitelům krásné, harmonické a moderní bydlení v zeleni.

Pro více informací si zavolejte nebo napište.

Cena 18.379.000,-Kč + Provize

 

 

Doplňující informace

Dostupné
Prodej domu
Rodinný dům
18,379,000 
219
5+kk
Ano
Ano
2022
Ano
Ano
Ve výstavbě
Osobní vlastnictví
Klidná část obce
845
Ano
Dálkový vodovod
Kanalizace

Lokace nemovitosti

Vyhledat nemovitost

- 24,980,000 
nahrávám...

Login

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

The two passwords don't match.

Invaild email address.

Select the type of account.

Already have an account?